בחג הזה תלבשו מודפס

בחג הזה תלבשו מודפס

החגים בפתח ועבור הורים רבים המשמעות היא להכין את הקטנטנים במיטב המלבושים לכבוד הארוחה החגיגית אצל הקרובים, שלרוב כוללים חולצות לילדים וחצאית או שמלה לילדות בגוונים שונים של לבן. זו לא חייבת להיות ברירת המחדל, כי גם בחגים הילדים רוצים להביע את עצמם, ללבוש בגדים שמשקפים את האישיות שלהם וגורמים לביטחון העצמי שלהם לעלות, וחגי תשרי הבאים עלינו לטובה הם הזדמנות מצוינת לאמץ רעיונות חדשים ומקוריים.

 נא להתלבש בהתאם?

בעבר בגדי חג נתפסו כמשהו אבסולוטי, שיש לו חוקיות מסוימת וצבע מובהק - לבן. זהו צבע שמסמל אלגנטיות, טוהרה. זה צבע המלאכים - כפי שניתן לראות בציורים מתקופת הרנסנס ובאדפטציות השונות שלהם בתרבות הפופולארית. בחגי תשרי לצבע הלבן עשויה להיות משמעות נוספת - דף חלק, התחלה חדשה, לובשים לבן כדי להגיע לשנה החדשה נקיים. יש חגים שלבן הוא חלק מהאסתטיקה שלהם, כמו שבועות, אך הוא לא חייב להיות האופציה היחידה כשמדובר בלבוש אלגנטי, חגיגי, שיקי.

אחד האמצעים שאיתם ניתן לשקף מגמות חברתיות, השקפות עולם והלכי רוח הוא לבוש. פעם היו תרבות מיינסטרים ותרבות שוליים מובהקות, שכל אחת בדרכה הציגה צד אחר של אותו מטבע. כיום ניתן לראות כיצד הגבולות מיטשטשים, אין חוקים מוגדרים כשזה נוגע ללבוש. אם בשנות ה-70 למשל כולם לבשו מכנסי פדלפון, היום אין איזה קו מנחה שכולם צריכים להתאים את עצמם אליו, אין פריט אחד שהוא מאסט בארון של כולם, שהופך אותך להיות במודה, IN. יש שפע, ערבוב בין סגנונות, תקופות, פריטים: כל אחד מתלבש לפי טעמו האישי.

חולצות עם הדפסים משדרגות את הלוק לחגים

חולצות מודפסות עברו מקטגוריית בגדי היום-יום למחלקת הבגדים החגיגיים כי הן מתכתבות באופן ישיר עם טרנדים מעולם הילדים, ועשו כך מאז ומעולם - דמויות אהובות או בעלי חיים, בשילוב הומור או משפטי חוכמה ומוטיבציה. הן מעניקות לקטנטנים לוק מתוחכם, שיקי וחמוד בו זמנית מבלי להתאמץ. לכן לצד אפשרויות ללוק הקלאסי, הנקי והמוקפד לארוחת החג, אתם רשאים לאבזר את הילדים שלכם באופציה האלטרנטיבית המדליקה - חולצה מודפסת מתוקה ומיוחדת מהקולקציה החגיגית שלנו, ניתן להוסיף לה ג'ינס חלק, חצאית מתנפנפת או ללבוש אותה כתוספת מרעננת לסרפאן.  

אופנת הילדים היא דינמית, מתפתחת ומשתנה כל הזמן. אנחנו בקדס נמצאים עם יד על הדופק, עוקבים באדיקות אחר המתרחש בעולם הילדים ומספקים לכם פריטי לבוש עדכניים, איכותיים, נוחים ושיקיים ביותר לימי חול ובמיוחד לתקופת החגים. אצלנו באתר תוכלו לקבל קצת השראה, לראות מבחר אפשרויות מתוקתקות ומוקפדות, לצד פרטי לבוש בעלי אלמנטים מפתיעים, שנונים ויצירתיים שיסייעו לכם להרכיב לוק חגיגי ומקורי עבור ילדיכם לחגי תשרי הממשמשים ובאים, לוק שישקף את האישיות ויחמיא לקטנטנים שלכם, יהפוך אותם למסמר הערב בשולחן החג.

בחזרה לבלוג